Uzziniet vairāk par repatriāciju

Mūsu uzņēmumā ir integrētas automašīnas, kas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo apbedīšanas pakalpojumu veikšanai,dažādu aprīkojumu un instrumentiem. Mūsu automašīnas ir aprīkotas ar ledusskapjiem, kas ļauj pārvadāt mirušā ķermeni un saglabāt tā stāvokli visa ceļojuma laikā.

Automašīnas kamerā visā transporta fāzē tiek uzturēta noteikta temperatūra, kas ļauj mirušā ķermeni nogādāt nepieciešāmā stāvoklī. Ja Jums ir nepieciešams nogādāt mirušo uz citu pilsētu vai citu valsti, mēs iesakām izmantot mūsu profesionālos transporta pakalpojumus.

Mirušā transportēšana ir sarežģīts process, kurā Jums nāksies saskarties ar vairākām problēmām: sākot no dokumentiem un beidzot ar specializēta transporta meklēšanu.

Mums ir liela pieredze mirušā pārvadāšanā nelielos un lielos attālumos. Mēs strādājam Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Anglijā, Īrijā, Vācijā, NVS valstīs, Skandināvijā un citos reģionos. Atšķirībā no transporta uzņēmumiem, kas specializējas tikai pārvadājumos, mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu reģistrāciju, morga klātbūtni izbraukšanā un galapunktā, kā arī ķermeņa balzamēšanu.

Morgs, kurā atrodas ķermenis, katru reizi sazinās ar “RitualServiss” vai dažos gadījumos ar policiju. Tikai morga darbinieks var informēt par pieejamo dokumentu pieejamību vai to izpildes izmaksām, kā arī par mirušā ķermeņa izdošanas datumu. Nāves apliecība jāsaņem tajā valstī, kurā negadījums noticis. Veselības inspekcija, pamatojoties uz miršanas apliecības un medicīniskās miršanas apliecības kopijām, pieprasa atļauju mirušā izvešanai no valsts (ķermeņa repatriācija).