PAR MUMS

Ļoti reti gadās tā, ka cilvēki priekšlaicīgi gatavojas bērēm, ja notika nelaime, jums der uzticēties profesionāļiem. Apbedīšanas birojs “Ritual Serviss” palīdzēs organizēt visu bēru procesu, sākot ar mirušā transportēšanu un beidzot ar pavadīšanu pēdējajā ceļā.

Mēs jums sniegsim pilnīgu konsultāciju pr visiem bēru aspektiem un niansēm, un jūs paši varēsiet pārliecināties par mūsu darba augsto kvalitāti. Jums nenāksies domāt, kur vērsties pēc kāda noteikta pakalpojuma, tā kā mūsu birojs visas birokrātiskās rūpes saņems savās rokās, bet jūs savukārt saņemsiet konsultāciju un detalizētas instrukcijas, ko darīt – nereti cilvēki apjūk un atrodas prostrācijā.Tāpēc uzticieties profesionāļiem, kas palīdzēs jums grūtā brīdī.

Organizējot bēres eksistē dažādi aspekti, tāpēc lai atrisinātu šādus tādus jautājumus nepieciešams vērsties valstiskās vai arī privātajās iestādēs. Ne kurš katrs zin kur vērsties un ko darīt, īpaši brīdī kad ir pienākusi nelaime.

Mums ir plašs pakalpojumu klāsts un mēs esam pieejami katram, tai skaitā arī cilvēkiem ar ierobežotu budžetu.

Repatriācija

Mūsu apbedīšanas birojs Daugavpilī piedāvā mirušo transportēšanas pakalpojumus uz jebkuru pasaules valsti to apglabāšanai. Ja jums nepieciešams aizvest mirušā ķermeni uz citu valsti, vai atgādāt to uz Latviju no Anglijas, Norvēģijas, Vācijas, Krievijas vai no kādas cits valsts, mēs jums palīdzēsim.

Mēs jums palīdzēsim noformēt nepieciešamos dokumentus, kā arī sniegsim Jums konsultāciju jebkuros Jūs interesējošos jautājumos, protams, palīdzēsim atrisināt jebkādus birokrātiskus sarežģījums.

Mūsu diennakts tālrunis: +371 28804588

Mūsu informācijas tālrunis: +371 20389677